П’ятниця, 19.04.2024, 19:01

Головна » Файли » Підручники, ГДЗ, література і софт для навчання » Біологія

У категорії матеріалів: 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Комп'ютерна програма «Біологія на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з біології і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.
Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений у програму, допоможе Вам пригадати основні відомості, які потрібно знати.
Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тестування можна проходити по темах або сформувати випадковий варіант тесту.
У програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.
Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.
Біологія | Переглядів: 1899 | Завантажень: 24 | Додав: Che_Guevara | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології 9 клас (2011)
Збірник призначений для проведення письмової державної підсумкової атестації за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах і загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів.

Біологія | Переглядів: 1538 | Завантажень: 4 | Додав: Che_Guevara | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)