П’ятниця, 29.03.2024, 13:21

Головна » 2011 » Листопад » 22
Ще зовсім недавно (влітку цього року) можна було почути або прочитати новини про деякі пропозиції американських вчених. Стосувалися вони досліджень, які доводять - в тих людей, що вживають надмірно жирну їжу та фаст-фуди починаються незворотні ураження нейронів тої частини мозку, що контролює вагу тіла. І тому вчені Гарвардського університету мали намір лобіювати на федеральному рівні просунення закону, за яким ті подружні пари, що їх діти страждають ожирінням, позбавлялись би тимчасово батьківських прав.
Але дійшло тільки до внесення на розгляд нижньої палати американського конгресу поправки в закон про дитяче харчування. Вчені мали намір заборонити, або ввести якісь обмеження на реалізацію в шкільних їдальнях піци , інших фаст-фудів та жареної картоплі. А саме, за мету вчені ставили вимогу - зняти з піци статус "овочевого продукту".
Противниками таких поправок виступили деякі компанії: виробники замороженої піци ConAgra Foods і Schwan Food, постачальники картоплі фрі McCain Foods і J.R. Simplot (постачальник "ресторанів" швидкого харчування McDonald’s), корпорації Heinz, General Mills і Kraft Foods.
Зрозуміло, що конгресмени прийняли сторону цих поваж ... Читати новину повністю »
Категорія: Цікаве | Просмотров: 1087 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 22.11.2011 | Комментарі (1)