Субота, 20.04.2024, 05:45

Головна » Архів новин
Наказом Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 30 вересня 2011 року №756 "Про проведення I і IІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році" затверджено графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

В Новому Роздолі олімпіади проводитимуться за таким графіком:

5 листопада – іноземні мови (німецька, французька)
6 листопада – іноземні мови (англійська, іспанська)
12 листопада – математика, християнська етика
13 листопада – українська мова і література, екологія
19 листопада – трудове навчання
20 листопада – біологія, інформатика
26 листопада – фізика
27 листопада – географія, російська мова і література
3 грудня – хімія, педагогіка і психологія
4 грудня – історія
10 грудня - основи економіки, інформаційні технології
11 грудня – основи правознавства, астрономія
Категорія: Новини | Просмотров: 892 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 27.11.2011 | Комментарі (2)

26 листопада      16:00 – всеукраїнська хвилина мовчання.
Категорія: Важливо | Просмотров: 846 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 26.11.2011 | Комментарі (0)

Ще зовсім недавно (влітку цього року) можна було почути або прочитати новини про деякі пропозиції американських вчених. Стосувалися вони досліджень, які доводять - в тих людей, що вживають надмірно жирну їжу та фаст-фуди починаються незворотні ураження нейронів тої частини мозку, що контролює вагу тіла. І тому вчені Гарвардського університету мали намір лобіювати на федеральному рівні просунення закону, за яким ті подружні пари, що їх діти страждають ожирінням, позбавлялись би тимчасово батьківських прав.
Але дійшло тільки до внесення на розгляд нижньої палати американського конгресу поправки в закон про дитяче харчування. Вчені мали намір заборонити, або ввести якісь обмеження на реалізацію в шкільних їдальнях піци , інших фаст-фудів та жареної картоплі. А саме, за мету вчені ставили вимогу - зняти з піци статус "овочевого продукту".
Противниками таких поправок виступили деякі компанії: виробники замороженої піци ConAgra Foods і Schwan Food, постачальники картоплі фрі McCain Foods і J.R. Simplot (постачальник "ресторанів" швидкого харчування McDonald’s), корпорації Heinz, General Mills і Kraft Foods.
Зрозуміло, що конгресмени прийняли сторону цих поваж ... Читати новину повністю »
Категорія: Цікаве | Просмотров: 1088 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 22.11.2011 | Комментарі (1)

Цікава астрономічна подія відбудеться вночі 9 листопада 2011 року. Астероїд під кодовою назвою  2005YU55 (число 2005 - це рік відкриття даної малої планети) наближається до Землі зі сторони Сонця.
Цей "малюк" (усього 400 м в довжину)  за розміром трохи більше авіаносця пронесеться між Землею та Місяцем приблизно в 324 600 км від Землі. Це менше, ніж мінімальна відстань до Місяця.
Останній раз він пролітав на такий близькій відстані 200 років тому.
Це буде найближча зустріч нашої планети з космічним монстром таких розмірів за останні 35 років.
За словами вчених ні Землі, ні Місяцю небезпека не загрожує.
Якби астероїд 2005 YU55 врізався в Землю, утворився би кратер 6,5 км діаметром і глибиною 518 метрів. Удар викликав би землетрус силою у 7 балів і цунамі висотою 22 метри.

На жаль, побачити цей астероїд неозброєним оком майже неможливо - він дуже темний і практично не відбиває сонячного світла. І в час найбільшого наближення до Землі астероїд вслід за Сонцем сховається від українців за горизонт.

... Читати новину повністю »
Категорія: Цікаве | Просмотров: 982 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 08.11.2011 | Комментарі (1)

Іван Франко - це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України.
Категорія: Новини | Просмотров: 934 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 31.10.2011 | Комментарі (0)

.
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 12.10.2011 №1179
....
 Пропонуємо Вам ознайомитися з Порядком подання та розгляду заяв на участь в ЗНО-2012!!!
====================================================================
Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

Категорія: ЗНО | Просмотров: 900 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 27.10.2011 | Комментарі (0)

Вже визначились із предметами?
У 2012 році є можливість складати тести з
  • всесвітньої історії
  • української мови і літератури
  • історії України
  • математики
  • біології
  • географії
  • фізики
  • хімії
  • російської мови
  • однієї з іноземних мов за вибором: англійської, німецької, французької або іспанської
Категорія: ЗНО | Просмотров: 845 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 25.10.2011 | Комментарі (0)

Реєстрація: проводитиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада 2011 р.

... Читати новину повністю »

Категорія: ЗНО | Просмотров: 916 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 23.10.2011 | Комментарі (0)

В липні у Тайланді відбулась 23-тя міжнародна учнівська олімпіада з інформатики.
Понад триста учнів з майже 80 країн світу взяли участь у змаганнях.
Збірна України показала наступні результати:
Сергій Нагін (м. Олександрія) - 401 бал, срібна медаль;
Євген Василів (м. Київ) - 367 балів, бронзова медаль;
Андрій Макар (м. Львів) - 366 балів, бронзова медаль;
Андрій Кашин (м. Київ) - 259 балів;

Вперше за всю історію львів’янин Андрій Макар виборов медаль на міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики.
Читайте інтерв’ю з Андрієм у "Львівських новинах"
Просмотров: 1087 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 22.10.2011 | Комментарі (0)

Дорогі вчителі!
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим.

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,
Тим, хто нам крила дарує щодня,
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання