Вівторок, 19.03.2024, 06:14

Головна » Файли » Підручники, ГДЗ, література і софт для навчання » Математика

У категорії матеріалів: 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Комп'ютерна програма «Математика на 200 балів. Версія 2» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з математики і підготуватись до зовнішнього незалежного тестування.
Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений в програму, допоможе Вам пригадати основні формули та теореми, які потрібно знати напам'ять.
Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тести можна проходити по варіантах або вибирати випадково сформований варіант тесту.
В програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.
Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.
Наповнили програму фіналіст обласного конкурсу «Вчитель року – 2004» Олег Батюк та редактор математики з багаторічним стажем Андрій Кравчук.
Математика | Переглядів: 1881 | Завантажень: 56 | Додав: Che_Guevara | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

Посібник містить розв'язання всіх завдань із навчального посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» (авт. О. С. Істер, О. І. Глобін, І. Є. Панкратова.—К.: Освіта, 2011).
Посібник побудовано за таким принципом. Спочатку, відповідно до збірника завдань, вказано номер варіанта атестаційної роботи, її частина (перша—четверта), номер завдання, а потім подано розв'язання завдання і відповідь до нього.
У кінці посібника наведено правильно заповнені бланки відповідей для завдань першої та другої частин кожного варіанта атестаційної роботи.
Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.

Математика | Переглядів: 1694 | Завантажень: 43 | Додав: Che_Guevara | Дата: 28.11.2011 | Коментарі (0)