Вівторок, 19.03.2024, 09:12

Головна » Новини

Учні Новороздільської ЗШ №3 взяли участь у благодійному марафоні «Діти – Янголи Миру» Відео Видео

Категорія: Новини | Просмотров: 1751 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 03.03.2015 | Комментарі (0)

Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації проведено ІV обласний конкурс молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої.

... Читати новину повністю »

Категорія: Новини | Просмотров: 1270 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 28.02.2015 | Комментарі (0)

28 лютого 2013 на базі Новороздільської ЗШ І-ІІІ № 3 відбувся міський семінар-практикум учителів фізики з теми "Енергетика та енергозбереження". У рамках семінару педагоги відвідали уроки фізики у 9-В класі, які провела вчитель фізики Мартинів С.Д.
Категорія: Новини | Просмотров: 1501 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 28.02.2013 | Комментарі (0)

Благовіщення - світле свято, пов'язаний з благою звісткою про народження Спасителя. В цей день Архангел Гавриїл сповістив Діву Марію, що вона народить Ісуса Христа.

У Болгарії свято називається ще «Благовец» і пов'язаний з остаточним приходом весни (співочі перелітні птахи в'ють свої гнізда, і всюди чути їхні пісні). Часто свято припадає на середину пасхального посту, і в цей день дозволені рибні страви.

Зі святом Благовец пов'язані і народні повір'я. Наприклад, поганою прикметою є, якщо вийдеш вранці без монети в кишені. Прийнято вважати, що якщо ти в цей день при грошах, то весь рік тебе переслідуватиме удача. Вважається також, що в цей день будь-яка рана заживає надзвичайно швидко. Тому в Благовіщення прийнято проколювати вуха молодим дівчатам і дівчаткам.
Категорія: Новини | Просмотров: 821 | Добавив: pear | Дата: 25.03.2012 | Комментарі (0)

Всесвітній день боротьби з туберкульозом (World Tuberculosis Day) відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в день, коли в 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох (Robert Koch) оголосив про зроблене їм відкритті збудника туберкульозу. У 1905 році Р. Кох отримує Нобелівську премію в області медицини.

У 1993 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я туберкульоз був оголошений національним лихом, а день 24 березня - Всесвітнім днем ​​боротьби з туберкульозом.

В даний час щорічно туберкульоз забирає життя 1600000 осіб, більшість з яких - жителі країн, що розвиваються.

У 1993 році ВООЗ офіційно рекомендувала стратегію DOTS (Directly Observed Treatment, Short-course) - безпосередньо контрольоване (що спостерігається) лікування короткими курсами хіміотерапії - як нову стратегію боротьби з туберкульозом. Основними принципами DOTS є:
- Політична підтримка;
- Діагностика через мікроскопію;
- Надійна поставка ліків;
- Контроль за лікуванням;
- Регулярна оцінка результатів.
Категорія: Новини | Просмотров: 766 | Добавив: pear | Дата: 24.03.2012 | Комментарі (0)

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики (Space Probe Day). Це особливий день - день тріумфу науки та всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі.

12 квітня 1961 громадянин Радянського Союзу старший лейтенант Ю. А. Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів.

Політ, що тривав всього 108 хвилин, став потужним проривом в освоєнні космосу. Ім'я Юрія Гагаріна стало широко відомо в світі, а сам перший космонавт достроково отримав звання майора і звання Героя Радянського Союзу.

Перший радянський космічний корабель «Восток» (Фото: Andrei Nekrassov, Shutterstock)

Вступивши в 21 століття, ми бачимо вражаючі успіхи космічної техніки - навколо Землі обертаються десятки тисяч супутників, космічні апарати здійснили посадку на Місяць, привізши звідти зразки грунту. Згодом на Марс і Венеру опускалися автоматичні зонди, декілька космічних апаратів покинули межі Сонячної Системи і несуть на собі послання Позаземним Цивілізаціям.

А 4 жовтня 1957 року на навколоземну орбіту був виведений перший в світі штучний супутник Землі. На честь цієї події щорічно проводиться Всесвітній тиждень космосу.

Як відомо, перш ніж в космічний корабель сів чоловік, в політ були відправлені чотириногі друзі людини. У серпні 1960 року радянський космічний корабель «Восток» з собаками Білкою і Стрілкою на борту здійснив добовий політ з поверненням на Зе ... Читати новину повністю »
Категорія: Новини | Просмотров: 875 | Добавив: pear | Дата: 23.03.2012 | Комментарі (0)

Наказом Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 30 вересня 2011 року №756 "Про проведення I і IІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році" затверджено графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

В Новому Роздолі олімпіади проводитимуться за таким графіком:

5 листопада – іноземні мови (німецька, французька)
6 листопада – іноземні мови (англійська, іспанська)
12 листопада – математика, християнська етика
13 листопада – українська мова і література, екологія
19 листопада – трудове навчання
20 листопада – біологія, інформатика
26 листопада – фізика
27 листопада – географія, російська мова і література
3 грудня – хімія, педагогіка і психологія
4 грудня – історія
10 грудня - основи економіки, інформаційні технології
11 грудня – основи правознавства, астрономія
Категорія: Новини | Просмотров: 890 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 27.11.2011 | Комментарі (2)

Іван Франко - це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України.
Категорія: Новини | Просмотров: 930 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 31.10.2011 | Комментарі (0)

6-7 квітня відбулися змагання з баскетболу серед дівчат. Команда нашої школи у нелегкій боротьбі посіла 3 місце.
Категорія: Новини | Просмотров: 1013 | Добавив: Amurchyk | Дата: 11.04.2011 | Комментарі (0)

День Святого Валентина!!!
День закоханих й щасливих.

(¯`v´¯)
`•.¸.•´
☻/
/▌