Середа, 28.07.2021, 02:03

Новороздільська ЗШ №3

з поглибленим вивченням інформатики

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Оновлення сайту
[29.11.2011][Біологія]
Біологія на 200 балів (2010) PC від FireBit-DemosG... (0)
[29.11.2011][Математика]
Математика на 200 балів (2010) PC від FireBit-Demo... (0)
[29.11.2011][Українська мова]
Тестові завдання. Українська мова та література (2... (0)
[03.03.2015][Новини]
Діти – Янголи Миру (1)
[03.03.2015][Важливо]
Послання на передову. (0)

Погода

Категорії розділу
Новини [15]
Новини спорту [2]
Учням [2]
ЗНО [4]
Новини сайту [0]
Цікаве [17]
Важливо [5]

Наша кнопкаКарта відвідувань

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Головна » 2012 » Квітень » 24
24 квітня 1833 в США була запатентована газована вода. Цим «винаходом» світ зобов'язаний британському хіміку, богослову і філософу Джозефу Прістлі, що відкрив одне з властивостей діоксиду вуглецю, за допомогою якого і стало можливим створити газовану воду. Мабуть, це єдина точно відома дата в історії газованої води, оскільки дати самого відкриття винахідник не залишив.

Ще до створення газованої води Прістлі займався дослідженнями в області хімії і електрики. Величезний вплив на Джозефа зробило знайомство з видатним вченим Б.Франкліном, який згодом став його вірним другом. Саме це знайомство поклало початок дослідам Прістлі в області електрики.

Він встановив, що графіт проводить електричний струм, науково довів процес фотосинтезу, визначив властивості закису азоту (в тому числі відкрив «звеселяючий газ»), відкрив кисень. Часом його відкриття носили випадковий характер. Відкриття газованої води також було несподіваним.

Спостерігаючи за роботою однієї пивоварні, Прістлі зацікавився, якого роду пухирці виділяє пиво при бродінні. Контейнери з водою, які хімік помістив над чанами з пивом що вариться, незабаром зарядилися бульбашками, які на ділі виявилися вуглекислим газом. Спробувавши отриману рідину, Джозеф був вражений її приємним різким смаком, а в 1767 році він, вивівши склад, сам виготовив першу пляшку газованої води.

Але запатентована газована вода була тільки через 66 років. Сьогодні наслідки відкриття Прістлі ми спостерігаємо щодня. Газо ... Читати новину повністю »
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Цікаве | Просмотров: 958 | Добавив: pear | Дата: 24.04.2012 | Комментарі (0)

За рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді щорічно 24 квітня відзначається Міжнародний день солідарності молоді (International Youth Solidarity Day). Вперше свято було відзначено в 1957 році.

Цей пам'ятний день служить ще одним приводом, щоб привернути увагу державних органів, суспільства та засобів масової інформації до проблем молоді.

Об'єднання зусиль молодіжних, громадських організацій, широких верств населення, людей небайдужих, душею вболівають за майбутнє своїх дітей та онуків, дозволяє посилити контроль суспільства за дотриманням прав молоді, сприяє підвищенню організованості і творчої активності молоді в реалізації економічних, соціальних, науково-технічних і моральних проблем суспільства, зміцненню спадкоємності поколінь, законності і правопорядку.
Чи легко бути молодим у сучасному суспільстві - це залежить від ступеня згуртованості молоді у вирішенні своїх проблем.
Молодь планети отримала кілька свят - Міжнародний день молоді відзначається 12 серпня, Всесвітній день молоді - 10 листопада,  День молоді України, Росії, Білорусі святкується в останню неділю червня.
Категорія: Цікаве | Просмотров: 1028 | Добавив: pear | Дата: 24.04.2012 | Комментарі (0)

Форма входу


Міні-чат

ЗНО-корисні лінки
Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка

Партнери
Освітній портал Кнопка Українські лінки - Білий каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі

Наші Друзі
Новороздільська СШ І-ІІІст. №4 Вісника Розділля Академія Саморобкіна Ліцей

Адреси сайтів
Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка Кнопка

Новини

Copyright MyCorp © 2021