Вівторок, 19.03.2024, 07:00

Головна » Учням
Категорія: Учням | Просмотров: 1289 | Добавив: Che_Guevara | Дата: 14.03.2012 | Комментарі (0)

Старші класи в українських школах скоро стануть профільними. Про це Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сказав у четвер, виступаючи на Національному семінарі журналістів регіональних ЗМІ у Києві.

За словами Табачника, Україна не зможе відмовитися від переходу на реальну профільну школу в старших класах. Міністр нагадав, що найкращі здобутки світова школа та освіта мають там, де в старших класах іде професіоналізація.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту планує до кінця цього року разом з Академією педагогічних наук, вчителями та держуніверситетами розробити новий державний стандарт загальної школи та повної середньої школи.

"Новий стандарт, якщо він буде затверджений усіма громадськими організаціями, Академією педагогічних наук, передбачатиме кілька модулів профільної школи: математичний, природничий та гуманітарний", - сказав міністр.

Табачник також повідомив, що на виконання програм економічних реформ Президента України впродовж квітня рішеннями Уряду було спрямовано 10,5 млрд грн впродовж 4 років (додатково до бюджетних коштів на реалізацію освітніх програм).

За словами міністра, це чотири державні програми щодо розвитку дошкільної освіти, розвитку природничої і математичної освіти, професійно-технічної освіти та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Нагадаємо, що 16 березня міністр освіти і науки заявив, що Україна перейде на новий стандарт навчання в старшій шко ... Читати новину повністю »
Категорія: Учням | Просмотров: 867 | Добавив: scholl3 | Дата: 04.05.2011 | Комментарі (0)