П’ятниця, 19.04.2024, 17:21

Головна » 2011 » Лютий » 16 » День Cвятого Валентина))
День Cвятого Валентина))
День Святого Валентина!!!
День закоханих й щасливих.

(¯`v´¯)
`•.¸.•´
☻/
/▌
/ \

<<<Перейти до фотоальбому>>>

У п'ятницю 11.02.11 у нашій школі відбулося свято присвячене дню Святого Валентина.
Увесь день у школі панував гарний настрій і святкова атмосфера.
Рівно о 15.00 відбувся святковий концерт у створенні якого взяли участь учні 10 класу, під чуйним керівництвом Савчин Лілії Юріївни.
Глядачі почули цікаві факти з життя святого Валентина, дізнались про традиції відзначення свята у різних країнах
Велику подяку приносимо адміністрації школи, яка дозволила провести цей концерт і святкову дискотеку…)
День святого Валентина відзначається з ХIII століття в Західній Європі, з 1777 року - у США. В Україні це свято масово і відкрито почали відзначати з початку 1990-х років. Одна з легенд про свято розповідає, що святий Валентин, бувши єпископом Терні, особливо прихильно ставився до юних закоханих, допомагав писати листи з освідченням у коханні, мирив тих, хто посварився. Його заарештували за те, що римський імператор Юлій Клавдій II не дозволяв солдатам імперських легіонів закохуватися й одружуватися, а Валентин таємно вінчав легіонерів. Коли Валентин сидів у в'язниці, він, як свідчить легенда, закохався у сліпу доньку свого ката і зцілив її. Перед стратою він залишив їй прощальну записку з підписом «Твій Валентин». За іншою ж версією, саме дівчина закохалася, а Валентин написав їй листа-відмову. Валентина стратили 14 лютого, і відтоді його вважають покровителем закоханих, які дарують своїм «половинкам» «валентинки».
Тож бажаємо вам взаємного, справжнього і палкого кохання. Кохайте і будьте коханими...)

Чупик Наталія - 10 клас
Категорія: Новини | Переглядів: 1079 | Додав: Amurchyk | Рейтинг: 5.0/9
1 scholl3   (17.02.2011 12:32) [Материал]
Наталя, класний текст:)

2 @jordan@   (23.02.2011 20:39) [Материал]
biggrin нармально вистопала

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.